Herkesin Hayaliydi Sadece O Gerçekleştirdi

Sponsor

28 Ocak 2018 de Çorum’da yapılan “Çorum Ak Parti 6.Olağan İl Kongresi’ne” katılan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN, gittiği her yerde olduğu gibi Çorum’da da partililerden ve halktan yoğun ilgi gördü.28 Ocak 2018 de Çorum'da yapılan Kongre sürecinde Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirmek, ona dokunabilmek için fırsat kollayan yüzlerce insan koruma ve güvenlik duvarına takılırken Sungurlu Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Volkan Hançeroğlu, Cumurbaşkanı ile fotoğraf çektirmenin dışında sohbet etme imkanı da buldu. Konu ile alakalı sitemize açıklamalarda bulunan Hançeroğlu; Davet bizzat Cumhurbaşkanımızdan geldi.Kürsüdeki konuşmasının bitimini müteakip, Çorum İl Başkanımız Av. Mehmet Karadağ aracılığı ile beni yanlarına davet ettiler. Çok sevindim ve heyecanlandım. Yaklaşık 40 dakika benimle sohbet ettiler. Kendilerine internet haberciliği yaptığımı, kendisini çok sevdiğimi söyledim.

Çok samimi bir ortamda geçen sohbet esnasında kendilerine Engelli ve engelli maaşı alan bir vatandaş olarak, bu zamana kadar biz engelli vatandaşların yanında durdukları ve yaptıkları hizmetler için teşekkür ettim.” diyen Hançeroğlu Cumhurbaşkanımız “bana devlet olarak her zaman engelliler ve engellilerin sorunları ile ilgilendiklerini, tek amaçlarının engelli vatandaşlarımıza daha güzel bir hayat sağlamak olduğunu” söyledi. Ayrılırken bana özel bir isteğim olup olmadığını sordu kendisine “Sağlığınızdan başka hiç bir şey istemiyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin” dedim. Kendisi de beni külliye’ye davet etti. İlk fırsatta bu davete icabet edeceğim” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Bilim Atağı
Sonraki İçerikTraktör Dere Yatağına Uçtu : 1 Ölü
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz