11.5 C
Sungurlu
22 Ekim 2020
Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem Sağlık

HERKES SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRSİN!”

Sungurlu’da bir apartmanın karantinaya alınmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bir açıklama yaptı.

“BU VİRÜSLE BÖYLE NASIL MÜCADELE EDECEĞİZ?”

İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü eleştiren Başkan Şahiner, “Zeki Gündüz ve eşinin korona virüsten hayatını kaybetmesinin ardından Çiçekevler Sitesi 14 gün karantinaya alınmıştı. Bugün de içerisinde 4 personel ve bir meclis üyemizin bulunduğu 6 katlı 24 daireli Emralioğlu Apartmanı karantinaya alındığı haberi bizleri üzdü” dedi.

Öncelikle test sonuçları pozitif çıkan dört vatandaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, tez zamanda sağlıklarına kavuşmasını diliyorum diyen Başkan Şahiner, “Biz günde binlerce kişiye hizmet ediyoruz. Bugün anne ve babasının testleri pozitif çıkan bir personelimiz ateşlenerek hastaneye kaldırıldı.Test sonucu negatif çıkan personelimizle birlikte beraber çalışan 13 personelimize test yapılmasını talep ettik. Fakat maalesef başaramadık. İlçe sağlık müdürünün bu konudaki duyarsızlığının altındaki sebebi anlamış değilim. 350 personeli olan, aylardır corona ile mücadele eden bir kurumun bu denli muamele görmesi utanç vericidir. Biz üzerimize düşeni yapıyoruz, herkes de sorumluluğunu yerine getirsin. Aksi takdirde bu vebalden kimse kurtulamaz” dedi.

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar