HERKES SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRSİN!”

Sungurlu’da bir apartmanın karantinaya alınmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bir açıklama yaptı.

Sponsor

Sungurlu’da bir apartmanın karantinaya alınmasının ardından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bir açıklama yaptı.

“BU VİRÜSLE BÖYLE NASIL MÜCADELE EDECEĞİZ?”

İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü eleştiren Başkan Şahiner, “Zeki Gündüz ve eşinin korona virüsten hayatını kaybetmesinin ardından Çiçekevler Sitesi 14 gün karantinaya alınmıştı. Bugün de içerisinde 4 personel ve bir meclis üyemizin bulunduğu 6 katlı 24 daireli Emralioğlu Apartmanı karantinaya alındığı haberi bizleri üzdü” dedi.

Öncelikle test sonuçları pozitif çıkan dört vatandaşımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, tez zamanda sağlıklarına kavuşmasını diliyorum diyen Başkan Şahiner, “Biz günde binlerce kişiye hizmet ediyoruz. Bugün anne ve babasının testleri pozitif çıkan bir personelimiz ateşlenerek hastaneye kaldırıldı.Test sonucu negatif çıkan personelimizle birlikte beraber çalışan 13 personelimize test yapılmasını talep ettik. Fakat maalesef başaramadık. İlçe sağlık müdürünün bu konudaki duyarsızlığının altındaki sebebi anlamış değilim. 350 personeli olan, aylardır corona ile mücadele eden bir kurumun bu denli muamele görmesi utanç vericidir. Biz üzerimize düşeni yapıyoruz, herkes de sorumluluğunu yerine getirsin. Aksi takdirde bu vebalden kimse kurtulamaz” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da İlk Arpa Hasadı Yapıldı
Sonraki İçerikTelegram İçin Gelen Faydalı Güncelleme
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz