-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset"HER ZAMAN ÇİFTÇİMİZİN HİZMETİNDEYİZ"

“HER ZAMAN ÇİFTÇİMİZİN HİZMETİNDEYİZ”

AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, Ticaret Borsasına ürünlerini satan ayçiçeği üreticilerinin emeklerinin karşılığını almaktan mutlu olduğunu ifade etti.

- Google Reklamı -

AK Parti Çorum Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Üyesi Oğuzhan Kaya, Çorum Ticaret Borsası’ı ziyaret etti. Kaya, AK Parti hükümetinin her zaman çiftçinin yanında olduğunu ifade etti.

Ticaret Borsasına ürünlerini satan ayçiçeği üreticilerinin emeklerinin karşılığını almaktan mutlu olduğunu ifade eden Oğuzhan Kaya, “Ticaret Bakanımız Sayın Mehmet Muş’un geçtiğimiz haftalarda Çorum ziyaretlerinde Ziraat Odası Başkanımız Mehmet Sayan, Ticaret Borsası Başkanımız Naki Özkubat, Ticaret Borsası Meclisi Başkanımız Yılmaz Kaya’nın Bakanımız Sayın Mehmet Muş’tan talepleri üzerine yurtdışından ithal edilen ayçiçeğine vergi artışı yapılarak yerli ayçiçeğimizi değerli kılınması sağlandı” dedi.

“ÇİFTÇİMİZ ÜRÜNÜNÜ YÜKSEK FİYATA SATIYOR”

Milletvekili Oğuzhan Kaya, yurtdışından ithal edilen ayçiçeğine vergi artışı yapılarak yerli ayçiçeğimizi değerli kılınması ile birlikte, çiftçilerin ürünlerini daha yüksek fiyata sattığını beliterek,
“Dün olduğu gibi bu gün de çiftçimizin yanında olduk, sorunları ile dertlenip çözüm yolları aradık. Ak Parti Hükümeti olarak her zaman çiftçilerimizin hizmetindeyiz” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -

Kaya, ziyarette ayrıca tekrardan Çorum Ticaret Borsası Başkanlığına seçilen Naki Özkubat ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu