Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem Son Dakika

“HER ŞEY SUNGURLUMUZ İÇİN, YEREL ESNAFIMIZA SAHİP ÇIKIYORUZ”

Alışveriş yaparken yerel esnafı tercih edelim diyen Aşutoğlu, “Esnafımız, memleketimizin temel taşı ve huzurun sigortasıdır. Yerel esnafımız yaşarsa memleket yaşar. Esnafımıza sahip çıkalım. Yerelde ikamet eden ve dışarıdan gelecek hemşerilerimiz, vatandaşlarımız alışverişini daha iyi bir Sungurlu için yerel esnaftan yapmalarını rica ediyoruz” dedi.

Aşutoğlu, “İyi günümüzde, düğünümüzde ve cenazemizde bizimle olan, kimi zaman evimizin anahtarını hatta bazen çocuğumuzu “Biraz burada dursun’” diye emanet ettiğimiz yerel esnafımızın ayakta durabilmesi ve geçimini sürdürebilmesi için destek olmak zorundayız. Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf odası olarak hemşerilerimizin esnaflarımıza sahip çıkacağına inancımız tamdır. Unutulmamalıdır ki, ülkemizde ve Sungurlulu ilçemizde esnaf ile sanatkar azalır yok olursa, ekonomimizin bel kemiği kırılmış olur. Bu nedenle Kurban Bayramı öncesinde tüm halkımızın alışveriş yaparken yerel esnafımızı tercih etmelerini bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Koronavirüs Önlemleri Altında LGS Sınavı

Safa Özhazinedar

“24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını tebrik ediyorum”

Safa Özhazinedar

Kırıkkale Anadoluspor : 2 – Sungurlu Belediyespor : 0

Safa Özhazinedar

İlk Kongre 4 Şubatta

Safa Özhazinedar

AGD Yeni Binasına Taşındı

Safa Özhazinedar

ŞEHİTLERİMİZ İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar