-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset“HER İLÇE YATIRIM ALIRKEN, BİZİM UYURGEZERLER ACEP NE YAPAR?”

“HER İLÇE YATIRIM ALIRKEN, BİZİM UYURGEZERLER ACEP NE YAPAR?”

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bir çok ilçeye hizmet gelirken, Milletvekilleri Ceylan ve Kaya’nın Sungurlu es geçmesini eleştirdi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, diğer ilçelere yapılan yatırımlar nedeniyle Sungurlu’nun yine üvey evlat muamelesi gördüğünü savunarak, bu durum karşısında sessiz kalan AK Parti İlçe yöneticilerini eleştirdi. AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya’nın Çorum merkez dahil birçok ilçeye müjde verdiklerini, ama her zaman ki gibi Sungurlu’yu es geçtiklerini belirten Başkan Şahiner, “Çorum eski stadyumun olduğu alana Millet Bahçesi, Kargı ve Bayat’a kurulacak Millet Bahçesi için 500 bin TL ödenek, Laçin’in su boruları yenileniyor, Ortaköy’e Tekstil Fabrikası için 500 Bin TL ödenek ayrılıyor ve hemen hemen her ilçeye müjdeler verilirken, Sungurlu ise yine havasını alıyor.

SÖZLERİ HATIRLATTI

Her ilçeye yatırım var da bu Sungurlu üvey evladınız mı? diye soran Başkan Şahiner, ”Buradan soruyorum hani bizim projesi onaylanıp ta 7 yıldır yapmadığınız dere ıslahı ne oldu? Sungurlu Budaközü çayı ve Di çayı dereleri 7 yıldır ıslah edilmeyi bekliyor. Hani proje dahilinde Cevheri Köyü’ne yapılacak sel kapanı ne oldu? Hani Kırankışla Göleti yapılıp sulu tarıma geçilecekti? Olimpik havuzumuz, Güreş Eğitim Merkezimiz, Semt sahalarımız ne durumda?

- Advertisement -

BİZİM UYURGEZERLER ACEP NE YAPAR?

Onlar Sungurlu’yu üvey evlat görmeye devam ediyor, bizim uyurgezerlerde seslerini çıkarmamaya devam ediyor diyerek ilçe yöneticilerini eleştiren Başkan Şahiner, “Sayın vekiller ağız dolusu sözler verirken adeta alkışta birbirinizle yarışıyordunuz. İş icraata gelince her zaman ki gibi bir köşeye sinip, sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Allah aşkına kendi adamlarınızı işe aldırmaktan, tayin meselelerine burnunuzu sokmaktan başka bu memlekette yaptığınız bir iş var mı?” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu