“HER İLÇE YATIRIM ALIRKEN, BİZİM UYURGEZERLER ACEP NE YAPAR?”

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, bir çok ilçeye hizmet gelirken, Milletvekilleri Ceylan ve Kaya’nın Sungurlu es geçmesini eleştirdi.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, diğer ilçelere yapılan yatırımlar nedeniyle Sungurlu’nun yine üvey evlat muamelesi gördüğünü savunarak, bu durum karşısında sessiz kalan AK Parti İlçe yöneticilerini eleştirdi. AK Parti Çorum Milletvekilleri Ahmet Sami Ceylan ve Oğuzhan Kaya’nın Çorum merkez dahil birçok ilçeye müjde verdiklerini, ama her zaman ki gibi Sungurlu’yu es geçtiklerini belirten Başkan Şahiner, “Çorum eski stadyumun olduğu alana Millet Bahçesi, Kargı ve Bayat’a kurulacak Millet Bahçesi için 500 bin TL ödenek, Laçin’in su boruları yenileniyor, Ortaköy’e Tekstil Fabrikası için 500 Bin TL ödenek ayrılıyor ve hemen hemen her ilçeye müjdeler verilirken, Sungurlu ise yine havasını alıyor.

SÖZLERİ HATIRLATTI

Her ilçeye yatırım var da bu Sungurlu üvey evladınız mı? diye soran Başkan Şahiner, ”Buradan soruyorum hani bizim projesi onaylanıp ta 7 yıldır yapmadığınız dere ıslahı ne oldu? Sungurlu Budaközü çayı ve Di çayı dereleri 7 yıldır ıslah edilmeyi bekliyor. Hani proje dahilinde Cevheri Köyü’ne yapılacak sel kapanı ne oldu? Hani Kırankışla Göleti yapılıp sulu tarıma geçilecekti? Olimpik havuzumuz, Güreş Eğitim Merkezimiz, Semt sahalarımız ne durumda?

Sponsor

BİZİM UYURGEZERLER ACEP NE YAPAR?

Onlar Sungurlu’yu üvey evlat görmeye devam ediyor, bizim uyurgezerlerde seslerini çıkarmamaya devam ediyor diyerek ilçe yöneticilerini eleştiren Başkan Şahiner, “Sayın vekiller ağız dolusu sözler verirken adeta alkışta birbirinizle yarışıyordunuz. İş icraata gelince her zaman ki gibi bir köşeye sinip, sessiz kalmayı tercih ediyorsunuz. Allah aşkına kendi adamlarınızı işe aldırmaktan, tayin meselelerine burnunuzu sokmaktan başka bu memlekette yaptığınız bir iş var mı?” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerik“MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞ OLSUN”
Sonraki İçerikYağmur İçin Kurban Kestiler, Sonra Dua Ettiler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz