HENÜZ 13 YAŞINDAYDI HAYATA TUTUNAMADI

Sponsor

Sungurlulu Yağız Saluvan, henüz 13 yaşındayken yakalandığı ateşli hastalık sonucu hayatını kaybetti.

Sungurlu’ya bağlı Oğlaközü Köyü’nden Cemal Sarıaltun’un torunu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğünde görev yapmakta olan Seher Saluvan ile Seçim Saluvan çiftinin oğulları Yağız Saluvan, yakalandığı hastalık sonucu yaşamını yitirdi.Edinilen bilgiye göre, Kocaeli’de ikamet eden Seher ve Seçim Saluvan çiftinin oğulları Yağız, yüksek ateş sebebiyle bir süre önce hastaneye gitti.

Genel tedavide hastalık geçmeyince detaylı tetkikler yapıldı. Yağız Saluvan’ın ateşli bir rahatsızlık olan Mis C isimli bir hastalığa yakalandığı belirlendi.

Sponsor

Hastaneye yatırılan genç Saluvan, bir süre sonra entübe oldu, İstanbul Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinde yoğun bakıma alındı. Yaklaşık 2 haftalık yaşam mücadelesini kaybeden Yağız Saluvan, hayata gözlerini yumdu.Minik Yağız’ın cenazesi Ankara Mamak Ortaköy Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun…

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER POLİS HAFTASINI KUTLADI
Sonraki İçerikSUNGURLU’NUN KADERİYLE DAHA FAZLA OYNAMAYIN !
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz