HEMŞERİMİZ AKBULUT İZMİR’E MÜFETTİŞ OLARAK ATANDI

Sungurlu sevdalısı 2.Sınıf Emniyet Müdürü hemşerimiz Raşit Akbulut, İzmir’e Bölge Teftiş Kurulu Başkanlığına Müfettiş olarak atandı.

Sponsor

Sungurlu sevdalısı 2.Sınıf Emniyet Müdürü hemşerimiz Raşit Akbulut, İzmir’e Bölge Teftiş Kurulu Başkanlığına Müfettiş olarak atandı.

İl Emniyet Müdür yardımcısı hemşerimiz Raşit Akbulut, en son kararname ile İzmir teftiş kurulu başkanlığına müfettiş olarak ataması yapıldı. Görev yaptığı yerlerde her vakit örnek kimliği ve kişiliği ile başta kurumu ve görev yaptığı yerde, halk tarafından sevilen Akbulut’a yeni görevinde başarılar dileriz2. Sınıf Emniyet Müdürü hemşerimiz Raşit Akbulut, evli ve iki çocuk babasıdır.

Sponsor
Önceki İçerikZABITA EKİPLERİ MARKETLERİ DENETLEDİ
Sonraki İçerikESNAFIN SİGORTA PRİM YÜKÜ HAFİFLETİLMELİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz