-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemHemşehrimiz Yeni Çorumspor'a Başkan Adayı Oldu

Hemşehrimiz Yeni Çorumspor’a Başkan Adayı Oldu

- Google Reklamı -

MHP Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkan Yardımcısı ve Sungurluspor eski yöneticisi hemşehrimiz Orhan Özyol düzenlediği basın toplantısı ile iki gün sonra gerçekleştirilecek Yeni Çorumspor Olağan Genel Kurulu’nda aday olduğunu açıkladı.

Gerçekleştirilecek kongrede Fatih Özcan’ın aday olması halinde adaylıktan çekileceğini belirten Özyol; “Salı günü Ankara’da Fatih Özcan Başkanımızla görüşmemizde kendisi aday olmayacağını belirtti. Bu görüşmeye istinaden bizde kongrede aday olduğumuzu ilettik. Kendisi adaylığımızı büyük bir mutlulukla karşıladı. Fatih Özcan başkanımız eğer kongrede aday olacaksa biz aday değiliz. Adaylığımız Çorum’a ve Çorumspor’a hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

MHP Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkan Yardımcısı ve Sungurluspor eski yöneticisi hemşehrimiz Orhan Özyol düzenlediği basın toplantısı ile iki gün sonra gerçekleştirilecek Yeni Çorumspor Olağan Genel Kurulu’nda aday olduğunu açıkladı. | Sungurlu Haberleri

Çorum’a ve Çorumspor’a aşık olan birey olarak bu hizmete talip olduklarını kaydeden Özyol; “Biz seçildiğimiz taktirde Çorumspor bayrağını layıkıyla taşımaya hazırız. Ayrıca belirtmem gereken önemli hususlardan biride Fatih Özcan başkanla görüşmemizde kendisinin alacakları ile alakalı her türlü kolaylığı sağlayacağını ve şirketin derneğe devir konusunda her türlü adımı atacağın belirtti. Çorumspor artık Çorumumuzun en büyük değerlerinden birisidir. Bu değere sahip çıkmak hepimizin boynunun borcudur. Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye başkanımız, sivil toplum kuruluşları ve iş adamlarımız biliyoruz ki Çorumsporun yanında yer alacaktır. Bu Çorumpsor için inanılmaz bir güçtür. Seçildiğimiz taktirde Belediyemizle koordineli bir çalışmamız olacak. Başkanımız Halil İbrahim Aşgın beyin futbolla alakasını ilgilisini yakından biliyorum. Çorum ve Çorumsporu seven bir başkanımız. Son olarak Fatih Özcan aday olursa biz çekiliriz kendisi aday olmadığı için aday olduk. Adaylığımız tekraren Çorum ve Çorumspor’a hayırlı olur inşallah.” şeklinde konuştu.

- Advertisement -

‘BAHRİ HOCA İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ’

 Toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özyol, seçilmesi halinde Bahri Kaya ile yola devam edip-etmeyeceğine ilişkin soruya; “Bahri Hoca iyi bir hoca. Seçilirsek inşallah yolumuza onunla devam edeceğiz.” şeklinde cevap verdi.

‘HEDEFİMİZ YENİ STATTA OYNAMAK’ 

Tesislerin ve yeni stadyumun son durumuna ilişkin bir değerlendirme yapan Özyol; “Seçilirsem tesislerin durumunu Belediye Başkanımız ile görüşeceğiz. Stadyum konusunda sıkıntılar var ama inşallah yeni sezon maçlarımızı yeni stadyumda oynayacağız. Hedefimiz bu yönde.” dedi

‘AHLATCI GİBİ BİR SPONSPOR İLE GÖRÜŞMELERİMİZ VAR’ 

Maddi kaynak bulacak mısınız sorusuna da cevap veren Özyol; “Şu anda sponsor çalışmalarımız var. Seçilirsem görüşmelerimiz devam edecek. Kamuoyunu heyecanlandıracak Ahlatcı gibi bir sponsor desteği ile görüşmelerimiz devam ediyor. Maddi kaynak konusunda sıkıntı yaşamayacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2077
EUR
28,8472
GBP
33,2065
RUB
0,2829
CNY
3,7216
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu