Hemşehrimiz Yeni Çorumspor’a Başkan Adayı Oldu

Sponsor

MHP Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkan Yardımcısı ve Sungurluspor eski yöneticisi hemşehrimiz Orhan Özyol düzenlediği basın toplantısı ile iki gün sonra gerçekleştirilecek Yeni Çorumspor Olağan Genel Kurulu’nda aday olduğunu açıkladı.

Gerçekleştirilecek kongrede Fatih Özcan’ın aday olması halinde adaylıktan çekileceğini belirten Özyol; “Salı günü Ankara’da Fatih Özcan Başkanımızla görüşmemizde kendisi aday olmayacağını belirtti. Bu görüşmeye istinaden bizde kongrede aday olduğumuzu ilettik. Kendisi adaylığımızı büyük bir mutlulukla karşıladı. Fatih Özcan başkanımız eğer kongrede aday olacaksa biz aday değiliz. Adaylığımız Çorum’a ve Çorumspor’a hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

MHP Milliyetçi Hareket Partisi eski İl Başkan Yardımcısı ve Sungurluspor eski yöneticisi hemşehrimiz Orhan Özyol düzenlediği basın toplantısı ile iki gün sonra gerçekleştirilecek Yeni Çorumspor Olağan Genel Kurulu’nda aday olduğunu açıkladı. | Sungurlu Haber

Çorum’a ve Çorumspor’a aşık olan birey olarak bu hizmete talip olduklarını kaydeden Özyol; “Biz seçildiğimiz taktirde Çorumspor bayrağını layıkıyla taşımaya hazırız. Ayrıca belirtmem gereken önemli hususlardan biride Fatih Özcan başkanla görüşmemizde kendisinin alacakları ile alakalı her türlü kolaylığı sağlayacağını ve şirketin derneğe devir konusunda her türlü adımı atacağın belirtti. Çorumspor artık Çorumumuzun en büyük değerlerinden birisidir. Bu değere sahip çıkmak hepimizin boynunun borcudur. Valimiz, Milletvekillerimiz, Belediye başkanımız, sivil toplum kuruluşları ve iş adamlarımız biliyoruz ki Çorumsporun yanında yer alacaktır. Bu Çorumpsor için inanılmaz bir güçtür. Seçildiğimiz taktirde Belediyemizle koordineli bir çalışmamız olacak. Başkanımız Halil İbrahim Aşgın beyin futbolla alakasını ilgilisini yakından biliyorum. Çorum ve Çorumsporu seven bir başkanımız. Son olarak Fatih Özcan aday olursa biz çekiliriz kendisi aday olmadığı için aday olduk. Adaylığımız tekraren Çorum ve Çorumspor’a hayırlı olur inşallah.” şeklinde konuştu.

Sponsor

‘BAHRİ HOCA İLE YOLA DEVAM EDECEĞİZ’

 Toplantı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özyol, seçilmesi halinde Bahri Kaya ile yola devam edip-etmeyeceğine ilişkin soruya; “Bahri Hoca iyi bir hoca. Seçilirsek inşallah yolumuza onunla devam edeceğiz.” şeklinde cevap verdi.

‘HEDEFİMİZ YENİ STATTA OYNAMAK’ 

Tesislerin ve yeni stadyumun son durumuna ilişkin bir değerlendirme yapan Özyol; “Seçilirsem tesislerin durumunu Belediye Başkanımız ile görüşeceğiz. Stadyum konusunda sıkıntılar var ama inşallah yeni sezon maçlarımızı yeni stadyumda oynayacağız. Hedefimiz bu yönde.” dedi

‘AHLATCI GİBİ BİR SPONSPOR İLE GÖRÜŞMELERİMİZ VAR’ 

Maddi kaynak bulacak mısınız sorusuna da cevap veren Özyol; “Şu anda sponsor çalışmalarımız var. Seçilirsem görüşmelerimiz devam edecek. Kamuoyunu heyecanlandıracak Ahlatcı gibi bir sponsor desteği ile görüşmelerimiz devam ediyor. Maddi kaynak konusunda sıkıntı yaşamayacağız inşallah.” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikOppo, Yanları Çerçevesiz Şelale Ekran Geliştiriyor
Sonraki İçerikTSK’ya 50’nci ATAK Teslim Edildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz