HEMŞEHRİMİZ ORDU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLARAK ATANDI

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Sungurlulu hemşehrimiz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Sponsor

Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Sungurlulu hemşehrimiz Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

26 Kasım 2018 yılından bu yana Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yapan hemşehrimiz Vargeloğlu, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.2001 Yılında mesleki kariyerine öğretmen olarak başlayan Mehmet Fatih Vargeloğlu, 2006 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığının çeşitli kademelerinde yönetici olarak görev yaptı.

27 Haziran 2016 tarihinde İzmir Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanan Mehmet Fatih Vargeloğlu 23 Kasım 2018 tarihine kadar bu görevini sürdürdü.Milli Eğitim Bakanlığınca Karabük İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen Mehmet Fatih Vargeloğlu 26 Kasım 2018 tarihi itibariyle görevine başladı.26 Kasın 2018’den bu yana görevini sürdüren Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHububatta Yaprak Hastalığına Dikkat
Sonraki İçerikKaymakam Ataman Yeni Cezaevini İnceledi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz