Hemşehrimiz Karslı Sağlık Çalışanlarına Şarkı Armağan Etti

Tokat Mevlana İmam Hatip Ortaokulu’nda Müzik Öğretmeni olarak görev yapan hemşehrimiz Seyfi Karslı, her türlü övgüyü hak eden fedakar sağlık çalışanlarına "Merhamet Ordusu" isimli yazdığı şarkıyı armağan etti.

‘Merhamet Ordusu’ Sağlık Çalışanlarına Moral Verdi

Tokat Mevlana İmam Hatip Ortaokulu’nda Müzik Öğretmeni olarak görev yapan hemşehrimiz Seyfi Karslı, her türlü övgüyü hak eden fedakar sağlık çalışanlarına “Merhamet Ordusu” isimli yazdığı şarkıyı armağan etti.

Abone Ol

Bu zorlu süreçte, en sıkıntılı durumda olan sağlıkçılarımıza kendimizce minnet borcumuzu ödemek, onlara destek olmak ve moral vermek için bu şarkıyı yazdıklarını söyleyen Karslı, “Şarkının sözleri, müziği ve düzenlemesi bana aittir. Aranjesini de İstanbul’da görev yapan bir başka müzik öğretmeni arkadaşım Murat Türkan yaptı. Tamamen ev ortamında hazırladık” dedi.Şarkımızın ismi ‘Merhamet Ordusu’ Çünkü onlar gerçek bir savaşın içindeler ve canları pahasına mücadele ediyorlar. Sağlıkçılarımızın teşekkür mesajları bizi çok mutlu etti. Onları sevindirmiş olmak bizim için çok değerliydi” diye konuştu.Karslı,” Bütün sağlık camiasına minnettarız. Umarım bu süreç sağ salim atlatılır. Biz onların fedakarlıklarını asla unutmayacağız” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz