Hemşehrimiz Ağrı Vali Yardımcısı Oldu

Sponsor

Kırıkkale Çelebi Kaymakamı Sungurlulu hemşehrimiz Ramazan Cankaloğlu, Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ağrı Vali Yardımcılığı görevine atandı.

Ramazan Cankaloğlu Kimdir ?

Çorum İli Sungurlu İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Sungurlu’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetiminden mezun oldu. Askerliğe müteakip Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Eskişehir Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Kaymakam Adaylığı stajı esnasında Ankara Çamlıdere Kaymakam Refikliği, Vakfıkebir Kaymakam Refikliği, Mülkiye Başmüfettişliği stajlarını tamamladı. Eskişehir Odunpazarı ve Yalova Çınarcık Kaymakam vekilliklerinde bulundu. Dil stajını İngiltere Leicester’ de aldı. Kaymakamlık kursunun ardından Eskişehir Seyitgazi Kaymakamı olarak atandı.
31.08.2018 tarihli ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Kırıkkale İli Çelebi Kaymakamlığına atandı.

Sponsor

Cankaloğlu son yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ağrı Vali Yardımcılığı görevine atandı.

İngilizce bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’NUN YENİ KAYMAKAMI FATİH GÖRMÜŞ OLDU
Sonraki İçerikHemşehrimiz Aydıncık Kaymakamlığı’na Atandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz