HELAL OLSUN SANA VOLKAN !

Sponsor

Sungurlu’nun sevilen simalardan Volkan Hançeroğlu, hayırseverler ile ihtiyaç sahibi aileler arasında köprü olmaya devam ediyor. Birçok kez çocuklar, engelliler ve ihtiyaç sahibi aileler için yardım kampanyası başlatan ve bu yardım kampanyası sayesinde ihtiyaç sahibi aileleri sevindiren Volkan Hançeroğlu, şimdilerde ise çocukların kışın üşümemesi için kaban ve bot yardım kampanyası başlatarak yine hayırseverler ile ihtiyaç sahibi aileler arasında iyilik köprüsü oluşturdu.

Hayırseverlerin gönderdiği paralarla Sungurlu esnafından kaban ve bot alan Hançeroğlu, şimdiye kadar 400 öğrenciye kaban, 300 öğrenciye ise bot yardımında bulunduğunu açıkladı. Ömrüm elverdiği sürece bu gibi yardım kampanyalarına devam edeceğim diyen Hançeroğlu, “Rabbim hayırseverlerimizden razı olsun. Ben sadece elçilik yapıyorum. İnşallah bu kışında öğrencilerimiz üşümeyecek” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikİMAM HATİP OKULLARININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
Sonraki İçerikNAFİCAN YARDIMCI İLK KEZ KADROYA GİRDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz