Hayvan Pazarında Bayram Hareketliliği (VİDEO HABER)

Kurban bayramına sayılı günler kala kurbanlıklar pazarlara inmeye başladı. Sungurlu ilçesinde yaklaşan kurban bayramı nedeniyle ilçede kurulan hayvan pazarında hareketlilik başladı.

Sponsor

Kurban bayramına sayılı günler kala kurbanlıklar pazarlara inmeye başladı.
Sungurlu ilçesinde yaklaşan kurban bayramı nedeniyle ilçede kurulan hayvan pazarında hareketlilik başladı. Sungurlu’da açılan kurban pazarında büyükbaş ve küçükbaş kurbanlıklar alıcılarını bekliyor.

[fbvideo link=”https://www.facebook.com/sungurlutelevizyonu/videos/231939690801807/” width=”640″ height=”480″ onlyvideo=”1″]

İlçede her gün faaliyet gösteren besicilerin açtığı Kurban Pazarında küçükbaş hayvanlar 700 lira ile 900 lira arasında, büyükbaş hayvanlar ise 3 bin lira ile 14 bin lira arasında satışa sunuluyor.
Sungurlu’da kurulan hayvan pazarına bayram dolayısıyla ilginin yoğun olduğu gözlendi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKankurdan: ” Yola Çıkmadan Kontrollerinizi Yapın “
Sonraki İçerikSungurlu’da İki Kazada 4 Kişi Yaralandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz