Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

HAYVAN IRKLARININ GELİŞTİRİLMESİ VE SUNİ TOHUMLAMA PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Çorum İli ve İlçeleri Hayvan Irklarının Geliştirilmesi ve Suni Tohumlama projesi tanıtım toplantısı yapıldı.

1 Milyon TL bütçeli olan Çorum İli ve İlçeleri Hayvan Irklarına Geliştirilmesi ve Suni Tohumlama projesi tanıtım toplantısı Sungurlu İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Proje hakkında Çorum İl Müdürü Orhan Sarı Ve Hayvan Sağlı Şube Müdürü Mustafa Özankaralı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serdar Doğan Katılımcılara proje hakkında bilgiler verdi.
Toplantıya, Kaymakam Fatih Görmüş, İl Tarım Ve Orman Müdürü Orhan Sarı, İl Tarım Ve Orman Müdürü Yardımcısı Erdem Kolabaş, Çorum Hayvan Sağlı Şube Müdürü Mustafa Özankaralı, Sungurlu İlçe Tarım Ve Orman Müdürü V. Musab Altun, Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Başkanı Yılmaz Kaya, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serdar Doğan, Sungurlu Çiftçi Malları Koruma Başkanı Seyfi Erayhan, Siyasi Parti Temsilcileri katıldı.

İlgili İçerikler

500 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

Safa Özhazinedar

Aşutoğlu Ahilik Haftası’nı Kutladı

Safa Özhazinedar

Pasta Kesip, Gönüllerince Eğlendiler

Safa Özhazinedar

Şahin, “Aşure, paylaşmanın, dayanışmanın ve birliğin sembolüdür”

Safa Özhazinedar

Bakan Kasapoğlu Sungurlulara 3 müjde verdi

Safa Özhazinedar

OYACA KÖYÜ KARANTİNAYA ALINDI

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar