HAYVAN IRKLARININ GELİŞTİRİLMESİ VE SUNİ TOHUMLAMA PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Sponsor

Çorum İli ve İlçeleri Hayvan Irklarının Geliştirilmesi ve Suni Tohumlama projesi tanıtım toplantısı yapıldı.

1 Milyon TL bütçeli olan Çorum İli ve İlçeleri Hayvan Irklarına Geliştirilmesi ve Suni Tohumlama projesi tanıtım toplantısı Sungurlu İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Proje hakkında Çorum İl Müdürü Orhan Sarı Ve Hayvan Sağlı Şube Müdürü Mustafa Özankaralı, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yılmaz Kaya, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serdar Doğan Katılımcılara proje hakkında bilgiler verdi.
Toplantıya, Kaymakam Fatih Görmüş, İl Tarım Ve Orman Müdürü Orhan Sarı, İl Tarım Ve Orman Müdürü Yardımcısı Erdem Kolabaş, Çorum Hayvan Sağlı Şube Müdürü Mustafa Özankaralı, Sungurlu İlçe Tarım Ve Orman Müdürü V. Musab Altun, Çorum Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, Sungurlu Ziraat Odası Başkanı Ramazan Kelepircioğlu, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Başkanı Yılmaz Kaya, Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serdar Doğan, Sungurlu Çiftçi Malları Koruma Başkanı Seyfi Erayhan, Siyasi Parti Temsilcileri katıldı.

Sponsor
Önceki İçerikKaymakam 4 Köyde İncelemelerde Bulundu
Sonraki İçerikSUNGURLU İÇİN TEDBİR KARARLARI AÇIKLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz