HAYIRSEVER VATANDAŞ TEKERLEKLİ SANDALYE BAĞIŞLADI

Sponsor

Sungurlu Belediyesini sosyal medya üzerinden takip eden İzmirli hayırsever, Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce ile iletişime geçerek tekerlekli sandalye bağışında bulunmak istediğini söyledi.

İhtiyaç sahiplerine ulaştırılan sandalyelerin haberini görünce kendisinin de bu iyilik projesine destek olmak istediğini daha önce de üç adet sandalye bağışladığını, bundan sonra aile bireylerinin her biri için tekrardan bağış yapacağını söyledi. Yapılan hizmet için teşekkür eden hayırsever vatandaş, bir bağışta daha bulundu. Duyarlılığı ve nezaketi için hayırsever vatandaşımıza teşekkür eden Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, sandalyeyi ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere teslim aldı.

Sponsor
Önceki İçerikAsel Unlu Mamülleri Hizmete Başladı
Sonraki İçerikHÜKÜMLÜLER İZİNDE, SUNGURLU DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ MESAİDE
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz