Hayırsever İşadamı Öztaş, yardım kampanyasına duyarsız kalmadı

Sponsor

Sungurlu Belediyesi ve Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksek Okulu’nun başlattığı “Hayat Paylaşınca Güzel” adlı yardım kampanyasına Sungurlulu hayırsever işadamı Haydar Ali Öztaş duyarsız kalmadı.

Öztaş, Atatürk Meydanı’nda açılan yardım çadırına 15 koli çorap göndererek projeye katkıda bulundu.
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu Belediyesi’nin yerine getirdiği sosyal yardım çalışmalarına hayırsever vatandaşların önemli ölçüde ilgi göstererek katkı sunduğunu söyledi. Şahiner, “Belediyemiz yıl boyunca birçok alanda sosyal yardım çalışmalarını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla buluşturuyor. Bu çalışmalarımızda belediyemizin imkânları olduğu kadar hayırsever vatandaşlarımızın da büyük ölçüde katkıları oluyor.Bu hayırseverimizden biri de Haydar Ali Öztaş beyefendi. Sosyal yardım çalışmalarımıza uzun yıllardır destek veren bir hemşehrimiz. Kendisine bir kez daha katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikÖzkan Çalışan Gazeteciler Gününü Kutladı
Sonraki İçerikVargeloğlu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü Kutladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz