Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Hayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor

İlçemizde isminin açıklanmasını istenmeyen bir hayırsever sanayici iş adamı, her hafta Perşembe pazarında 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulunurken, bazı mahalle bakkallarında ki yoksul ailelerin veresiye defterindeki borçları ödeyerek sildirdiği öğrenildi.

Hayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor » Sungurlu HaberHayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor » Sungurlu HaberHayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor » Sungurlu HaberHayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor » Sungurlu HaberHayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor » Sungurlu HaberHayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor » Sungurlu HaberHayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor » Sungurlu Haber

İhtiyaç sahibi aileler mahalle muhtarlarıyla irtibata geçilerek tespit edilirken, her hafta bir mahallenin ihtiyaç sahiplerine ulaşılıyor. Muhtarın tespit ettiği ihtiyaç sahipleri muhtarın imzalı, kaşeli fişi ile Perşembe pazarına gidip, pazarcı Adil Erdönmez’in tezgahından gıda paketlerini alıyor.
Hayırsever iş adamının yaptığı bu güzel hizmetin Ramazan ayına kadar yapılması planlanıyor. Yine bu hayırsever iş adamımız tarafından geçtiğimiz aylarda bazı mahalle bakkallarında ki yoksul ailelerin veresiye defterindeki borçları ödeyerek sildirdiği öğrenildi.


Sungurlu Televizyonu olarak hayırsever iş adamımıza ve bu organizasyona katkı sağlayan Ümit Camii İmamı Engin Kodalak’a teşekkür ediyor, diğer hayır sahibi vatandaşlarımızın da bu tip hayır organizeleri tertip edip, ilçemizin ihtiyaç sahibi insanlarına ulaşıp, dertlerine derman, yaralarına merhem olmasını temenni ediyoruz.

İlgili İçerikler

Sungurlu’da Vergi Rekortmenleri Belli Oldu

Safa Özhazinedar

2017 Yılında Türkiye’de En Çok Konuşulan 6 Otomotiv Olayı

Safa Özhazinedar

2019 Yılında 244 Çift Evlendi

Safa Özhazinedar

Belediyenin Araç Filosuna Mini Ekskavatör

Safa Özhazinedar

Vali Çiftçi Sungurlu’yu Ziyaret Etti

Safa Özhazinedar

Özkan, “Sarıkamış’ta Tarihte Rastlanmayan Bir Kahramanlık Yaşandı”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar