Hayırsever İş Adamı Her Hafta 50 Aileyi Sevindiriyor

İlçemizde isminin açıklanmasını istenmeyen bir hayırsever sanayici iş adamı, her hafta Perşembe pazarında 50 ihtiyaç sahibi aileye gıda yardımında bulunurken, bazı mahalle bakkallarında ki yoksul ailelerin veresiye defterindeki borçları ödeyerek sildirdiği öğrenildi.

Abone Ol

İhtiyaç sahibi aileler mahalle muhtarlarıyla irtibata geçilerek tespit edilirken, her hafta bir mahallenin ihtiyaç sahiplerine ulaşılıyor. Muhtarın tespit ettiği ihtiyaç sahipleri muhtarın imzalı, kaşeli fişi ile Perşembe pazarına gidip, pazarcı Adil Erdönmez’in tezgahından gıda paketlerini alıyor.
Hayırsever iş adamının yaptığı bu güzel hizmetin Ramazan ayına kadar yapılması planlanıyor. Yine bu hayırsever iş adamımız tarafından geçtiğimiz aylarda bazı mahalle bakkallarında ki yoksul ailelerin veresiye defterindeki borçları ödeyerek sildirdiği öğrenildi.


Sungurlu Televizyonu olarak hayırsever iş adamımıza ve bu organizasyona katkı sağlayan Ümit Camii İmamı Engin Kodalak’a teşekkür ediyor, diğer hayır sahibi vatandaşlarımızın da bu tip hayır organizeleri tertip edip, ilçemizin ihtiyaç sahibi insanlarına ulaşıp, dertlerine derman, yaralarına merhem olmasını temenni ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz