HAYIRSEVER HEMŞEHRİMİZDEN TEKERLEKLİ SANDALYE YARDIMI

Sponsor

Sungurlu Belediye personellerinden İşletme ve İştirakler Sorumlusu Turgut Kurt sosyal medya aracılığıyla ,su faturasını yatıramayan ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak amaçlı bir çağrıda bulundu.
Kurt’un yapmış olduğu bu çağrıya birçok hemşehrimiz olumlu cevap vererek destek olacaklarını ifade etti.

Bu hayırsever hemşehrilerimizden biri olan Ömür Cevher ise tekerlekli sandalye yardımında bulunmak istediğini belirterek, Kurt’un da bu yardıma aracı olmasını istedi. Turgut Kurt tekerlekli sandalyeleri teslim alarak belediye başkanlığına ulaştırdı.
Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, yardım çağrısında bulunarak bir silsile başlatan Turgut Kurt’a ve bağışta bulunarak duyarlılığıyla örnek olan hemşehrimiz Ömür Cevher’e de teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikEY AKP ! NEREYE KADAR GÖZ BOYAYACAKSINIZ ?
Sonraki İçerikTandırlık Yangını Korkuttu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz