Haydi Sungurlu Maça! Pazar Günü Saat : 15:00’de Sungurlu Belediyespor – Havza Belediyespor

Sponsor

Yarın sahalarında konuk edecekleri Havza Belediyespor’u geçtiğimiz takip ettiklerini ve rakibi yakından tanıdıklarını belirten Teknik Direktör Hüseyin Eğer ‘Geride kalan iki haftada gerek verilen mücadele gerekse oynanan oyun sonunda alınan dört puan genç kadromuza çok olumlu bir hava oluşturdu.
Geçen hafta Kastamonu deplasmanında inanılmaz bir mücadele ve oyunla aldığımız puanın daha anlamlı olabilmesi için yarın evimizde oynayacağımız Havza maçını kazanmaktan başka bir düşüncemiz yok. İç saha avantajını bu maçta en iyi şekilde kullanarak ilerleyen haftalara rahat girmek istiyoruz.
Rakibimizin geçen hafta maçını izledik ve gerekli bilgileri aldık. Hafta boyunca yaptığımız çalışmalarda rakibin artıları ve eksikleri üzerinde yoğunlaştık. Ben inanıyorum ki hedefimiz doğrultusunda bu maçtan da alnımızın akı ile çıkacağız.

Maçın Son Dakikasına Kadar Mücadele Edeceğiz

Sezon başından beri söylediğim gibi bu ligde bu denli güçlü ve tecrübeli rakiplere karşı ayakta kalmak istiyorsak maçın son dakikasına kadar mücadele etmek zorundayız.. Bu süreç içinde her hafta oyunsal olarak da öz güveni artan futbolcularımla birlikte ne yaptığını bilen bir takım olacağız.
Tabi ki evimizde oynayacağımız bu maçta taraftarlarımız en büyük güvencemiz. Tüm Sungurlulu ve Çorumlu futbol severleri pazar günü stada bekliyoruz. Doksan dakika boyunca sadece takımlarına destek vererek iç sahada avantajını kullanmamıza katkı versinler. Bizde saha içinde vereceğimiz mücadele ile onlara üç puan sevinci yaşatmak için elimizden geleni yapacağız’ dedi.

Sponsor
Önceki İçerikÇanakkale Kahramanı’nın Adını Taşıyor
Sonraki İçerikBu Yılda Öğrencilerin Evlerine Konuk Olacaklar
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz