HAYDİ SUNGURLU ESNAFINA DESTEK OL!

Sponsor

Salgın süresince ALIŞVERİŞİNİ yanındaki, yörendeki ESNAF’tan yap, yok zamanda ‘hallederiz’ diyen, zamlara, enflasyona seni ezdirmeyen KÜÇÜK ESNAF’a SAHİP ÇIK.

Alışverişinde yerel esnafları tercih et, kazanan Sungurlu olsun

İlçemizdeki küçük esnaflarımız, küçük işletmeler ayakta duramıyor, günden güne yok oluyor. Hele ki pandemi sürecinde daha da sıkıntıya düşen küçük esnafın, büyük işletmelerin yüksek rekabet gücü karşısında direnme gücü gün geçtikçe azalıyor.

sungurlu reklam hazinedar reklam kartvizit broşür web tasarım site tasarım afiş kurumsal kimlik grafik tasarım medya esnaf yerel işletme nerede

Kapanan her esnaf aslında kaybedilen bir dosttur. Milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, birbirimize destek olarak esnaflarımızın yanında yer alalım. Her sabah akşam selamlaştığımız, paramız olmadığında borç istediğimiz, veresiye yazdırdığımız, cenazemizde, düğünümüzde, acı günümüzde, tatlı günümüzde birlikte olup, omuz omuza verdiğimiz, gerektiğinde gözyaşı döktüğümüz “Evlerine alın teri, helal lokma götürmekten başka hiçbir derdi olmayan” yerel esnafımızın yokluğunu yaşamamak için esnafımıza sahip çıkalım.

Sponsor

İlçemizin kazancını dışarıya kaçırmayalım, ilçe ekonomimize katkıda bulunalım…

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN BU KEZ ERDURUCAN AİLESİNİ SEVİNDİRDİ
Sonraki İçerikKAZADA ÖLÜ SAYISI 2’YE ÇIKTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz