-0.6 C
Sungurlu
24/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemHAYDİ SUNGURLU ESNAFINA DESTEK OL!

HAYDİ SUNGURLU ESNAFINA DESTEK OL!

- Google Reklamı -

Salgın süresince ALIŞVERİŞİNİ yanındaki, yörendeki ESNAF’tan yap, yok zamanda ‘hallederiz’ diyen, zamlara, enflasyona seni ezdirmeyen KÜÇÜK ESNAF’a SAHİP ÇIK.

Alışverişinde yerel esnafları tercih et, kazanan Sungurlu olsun

İlçemizdeki küçük esnaflarımız, küçük işletmeler ayakta duramıyor, günden güne yok oluyor. Hele ki pandemi sürecinde daha da sıkıntıya düşen küçük esnafın, büyük işletmelerin yüksek rekabet gücü karşısında direnme gücü gün geçtikçe azalıyor.

sungurlu reklam hazinedar reklam kartvizit broşür web tasarım site tasarım afiş kurumsal kimlik grafik tasarım medya esnaf yerel işletme nerede

Kapanan her esnaf aslında kaybedilen bir dosttur. Milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, birbirimize destek olarak esnaflarımızın yanında yer alalım. Her sabah akşam selamlaştığımız, paramız olmadığında borç istediğimiz, veresiye yazdırdığımız, cenazemizde, düğünümüzde, acı günümüzde, tatlı günümüzde birlikte olup, omuz omuza verdiğimiz, gerektiğinde gözyaşı döktüğümüz “Evlerine alın teri, helal lokma götürmekten başka hiçbir derdi olmayan” yerel esnafımızın yokluğunu yaşamamak için esnafımıza sahip çıkalım.

- Advertisement -

İlçemizin kazancını dışarıya kaçırmayalım, ilçe ekonomimize katkıda bulunalım…

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7238
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu