HAYDİ SUNGURLU, BU SESE KULAK VER! JANBERK İÇİN UMUT OLALIM

Sponsor

SADECE 100 İSME İHTİYAÇ VAR !

Kök hücre donörü olarak sizler de Mustafa Janberk ve diğer şifa bekleyen çocuklarımız için umut olabilirsiniz. Sadece 3 küçük tüp kan vermeniz yeterli olacaktır…
Genetik kan hastalığı olan ve kemik iliği nakli bekleyen 3 yaşındaki Mustafa Janberk Ağuş ile ilik nakli bekleyen tüm hastalar için Sungurlu’da 100 isme ihtiyaç var.
Sungurlu Temel Anadolu Lisesi, Mustafa Janberk ve diğer şifa bekleyen çocuklar için Kızılay’a başvuruda bulundu. Ancak Kızılay aracının Sungurlu’ya gelebilmesi için sadece 100 bağışçıya ihtiyaç var.

HAYDİ SUNGURLU, BU SESE KULAK VER! JANBERK İÇİN UMUT OLALIM

BİZ, 100’DEN DAHA FAZLA KİŞİNİN BU SESE KULAK VERECEĞİNE CANI GÖNÜLDEN İNANIYORUZ…

Sizde Mustafa Janberk ve diğer şifa bekleyen çocuklarımıza umut olmak istiyorsanız 0552 239 48 15 (aramak için numaraya dokunun) telefon numarasına isminizi yazdırıp, 3 küçük tüp kan vermeniz yeterli olacaktır.

Lütfen, bu iletiyi paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayın…

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikTök, Tekrar Aynı Göreve Getirildi
Sonraki İçerikYerli Otomobile Ait Yeni Bir Detay Daha Paylaşıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz