Havuzdan Damla Sulama Tesisi İşi Tamamlandı

Sponsor

Kırsal kesimde yaşayan vatandaşların hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilmesi için çalışmalarını seri bir şekilde devam ettiren Çorum İl Özel İdaresi’nde tarımsal anlamda da vatandaşa hizmet etmeye devam ediyor.

Sungurlu'ya bağlı Küçük İncesu Köyü'nde havuz yapımı ve havuzdan damla sulama tesisi işi tamamlandığı bildirildi. | Sungurlu Haber
Bu kapsamda Sungurlu İlçesi Küçük İncesu Köyü’ne havuz yapımı ve havuzdan damla sulama tesisi yapımı işi tamamlanarak hizmete girdi. Proje kapsamında 180 m³ lük sulama havuzu inşa edilmiş, 3550 metre HDPE sulama boru hattı döşenmiş, 28 sulama vanası inşa edilerek toplamda Küçük İncesu Köyü’ne ait 287 dekar tarım arazisinin sulanmasına imkan sağlandığı bildirildi.

Sponsor
Önceki İçerik19 Yaşındaki Genç Canına Kıydı
Sonraki İçerikMilli Eğitim’den İftar Yemeği
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz