Hastanedeki Yangın Tatbikatı Gerçeği Aratmadı

Sponsor

Sungurlu Devlet Hastanesi’nde yangın tatbikatı yapıldı. Senaryo gereği çıkan yangında hastaları kurtarma görüntüleri, gerçeği aratmadı.

Sungurlu Devlet Hastanesinde ‘’Hastane Afet Planı (HAP)’’ çerçevesince, olası bir afet durumu için yangın tatbikatı yapıldı.

Yangın tatbikatı ile ilgili konuşan Hastane Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nalan Dayan ‘’Olası bir afet durumunda eksikliklerin giderilmesi ve tamamlanması için yangın tatbikatı yapılmıştır. Hastanede kırmızı kod verilmesi üzerine, Saha tatbikatında görevli yangın söndürme ekibi hemen olay yerine gelmiş ilk müdahaleyi yapmışlardır. İtfaiye aranmış ve hemen haber verilmiştir. Senaryo gereği Yoğun Bakım servisinden hasta tahliyesi de yapılmıştır, Yangın saha tatbikatı planlanan şekilde başarılı olarak sonlandırılmıştır.’’ dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikGöz Gözü Görmedi
Sonraki İçerikSungurlu İtfaiyesi 364 Yangına Müdahale Etti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz