Hastane Çevresine Düzenleme

Sponsor

Hacettepe Mahallesi içerisinde üst yapı çalışmaları başlatan Sungurlu Belediyesi, buradaki yaşam alanını kolaylaştırmak, yaya ve araç trafiğini düzenlemek için kaldırım ve çevre düzenlemesi yapıyor.

Başlatılan çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Vatandaşlarımızın toplu yaşam alanlarında hayatlarını kolaylaştırmak için bu yönlü üst yapı çalışmalarımızı başlattık. Bu yönlü ilk çalışmamızı burada kaldırım yapımı ile başlattık. Çalışmalarımızı ilçemizin ihtiyaç duyulduğu yerlerinde yapmaya devam edeceğiz. Hayırlı olsun” dediler.

Sponsor
Önceki İçerikBu Tuzağa Sakın Düşmeyin!
Sonraki İçerikŞahiner’den Hayırlı Olsun Ziyareti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz