HAŞİM EĞER, AVRUPA 3.’SÜ GÜREŞÇİMİZİ KABUL ETTİ

Sponsor

Gençlik ve Spor Çorum İl Müdürü Haşim Eğer, Almanya’da yapılan Gençler Avrupa Güreş Şampiyonasında Avrupa üçüncüsü olan Samet Yaldıran ve İstanbul’da yapılan gençler işitme engelliler dünya şampiyonasında üçüncü olan Eren Uzun’u kabul etti.

Çorum Belediyesi güreş antrenörü hemşehrimiz Çelebi Bayır, Levent Kaleli ve Güreş eğitim merkezi antrenörü Bülent Tuzcu, Gençlik ve Spor Çorum İl Müdürü Haşim Eğer’i makamında ziyaret etti.
Antrenörler, “İl Müdürümüz Haşim Eğer’e bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ve bize vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederim” dediler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKAYAER GÜVEN TAZELEDİ
Sonraki İçerikŞahiner’den Başsavcı Çepni’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz