Hasan Hüseyin Can’dan Şahiner’ Ziyaret

Sponsor

1993-97 yıllarında Sungurlumuzda kaymakam olarak görev yapan Hasan Hüseyin Can, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.
Sungurlu içi yapmış olduğu özverili çalışmalar için Başkan Şahiner’i tebrik eden Emekli Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, “Yıllar önce görev yaptığım Sungurlu’ya gerçekleştirdiğim ziyaret benim için oldukça anlamlı oldu. Değerli başkanımın çalışmaları sonucu Sungurlu gelişmiş ve güzelleşmiş, hakkettiği hizmeti almış. Başkanımı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum “ dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahiner konuşmasında, ”Sizin gibi kıymetli bir büyüğümüzün bizleri ziyaret etmesi onur verici. Nazik davranışınız için çok teşekkür ederim. Sungurlumuza her zaman bekleriz, sizleri misafir etmek bizi mutlu eder.” İfadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikAvrupa’ya Giden Öğrencilerden Şahiner’e Ziyaret
Sonraki İçerikİYİ Parti’den Kurum Ziyaretleri
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz