Hançeroğlu’ndan Örnek Davranış

Sponsor

Sungurlu Televizyonu Muhabiri Volkan Hançeroğlu, Çorum Askerlik Şubesi Başkanı Albay Çetin Öcalan’ı ve Çorum İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu’yu makamında ziyaret etti. Afrin’deki askerlerimiz için yazdığı moral mektubunu Zeytindalı operasyonunda görev yapan Mehmetçik’e ulaşması için Albay Çetin Öcalan’a teslim etti.

Sungurlu Televizyonu Muhabiri Volkan Hançeroğlu, Çorum Askerlik Şubesi Başkanı Albay Çetin Öcalan'ı ve Çorum İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu'yu makamında ziyaret etti. | Sungurlu Haber

Hançeroğlu yaptığı açıklamada, ’’Ben her gün Afrin’de operasyonda olan askerlerimiz için dua ediyorum. Onlarda benim abilerim, kardeşlerim. Ülkemizin bütünlüğü için mücadele ediyorlar. Rabbim zaferler müjdelesin inşallah. Ancak dua ile birlikte maddi destekte bulunmak istiyorum.’’ diyen Hançeroğlu, engelli maaşının yarısını Mehmetçik Vakfına, diğer yarısını ise Şehit olan Polis Ailelerine bağışladı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKoçak; İstiklal Marşımız Türk milletine Cesaret Vermiştir
Sonraki İçerikGigabyte H370 ve H310 Anakart Modellerini Duyurdu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz