HANÇEROĞLU YİNE YAPTI YAPACAĞINI

Sungurlu’da yaptığı sosyal aktivitelerle adından sıkça söz ettiren Volkan Hançeroğlu, kendi çabalarıyla başlattığı yardım kampanyasından elde ettiği mont ve kabanları teslim etti.

Sponsor

Sungurlu’da yaptığı sosyal aktivitelerle adından sıkça söz ettiren Volkan Hançeroğlu, kendi çabalarıyla başlattığı yardım kampanyasından elde ettiği mont ve kabanları teslim etti.

KENDİ ÇABASIYLA KAMPANYA BAŞLATTI

Daha önce kendi gibi bir engelli vatandaşın yüzünü güldürmek için bir kampanya başlatan ve kampanya dahilinde topladığı paralarla tekerlekli sandalye alan Hançeroğlu, aldığı tekerlekli sandalyeyi ihtiyaç sahibine vermişti.

İlçede hayırseverler ile yaptığı görüşmeler sonucunda temin ettiği 100 adet mont ve kabanları, ihtiyaç sahiplerine ulaştırması için Sungurlu Kaymakamlığına, Belediyeye ve Sosyal Hizmet Müdürlüğü’ne teslim etti.
Yapmış olduğu kampanyaya destek veren herkese teşekkür eden Hançeroğlu, “Bir mont, bir kaban’ isimli başlattığım kampanyada 100 adet mont ve kaban aldım ve ihtiyaç sahiplerine verilmek üzeri gerekli yerlere teslim etti. Bana bu kampanyada yardımcı olan tüm hayırsever dostlarıma ve şahsıma güvenerek destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKAR YAĞIŞI BERABERİNDE KAZA GETİRDİ
Sonraki İçerikUYUŞTURUCU OPERASYONUNDA 2 TUTUKLAMA
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz