Hançeroğlu, Faaliyete Geçen Açık Kapı Hizmeti Hakkında Bilgi Aldı

Sponsor

Sungurlu Televizyonu Muhabiri Volkan Hançeroğlu, Çorum Valiliği tarafından başlatılan Açık Kapı’yı ziyaret ederek kurum hakkında bilgi aldı.

Vatandaşların talep ve önerilerini, ilgili birimlere kolaylıkla iletebilecekleri Açık Kapı Hizmeti hakkında bilgi aldıç | Sungurlu Haber

Açık Kapı Nedir?
Valiliklerde hayata geçirilen, vatandaşların talep ve önerilerini, konusunda uzman personel aracılığıyla iletebildikleri, tüm başvuruların elektronik ortamda kaydedilerek ilgili birimlere yönlendirildiği, takip edilerek hızlı bir şekilde sonuçlandıran kamu hizmet birimidir.

Sponsor

Açık Kapı, bulunduğunuz ilin valilik binalarının giriş katındadır veya www.acikkapi.gov.tr adresinden de bu hizmete ulaşabilirsiniz.

Sponsor
Önceki İçerikYaklaşık 2-3 bin Dekar Arazi Zarar Gördü
Sonraki İçerikŞahin, ”2001’de hedef Ecevit’ti, şimdi Erdoğan”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz