“HALKIMIN DAİMA YANINDAYIM”

Sponsor

Bu zaman kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımın yararına olacak kararlar vermeye devam edeceğim diyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Gece gündüz insanlarımızın yararına olacak her türlü proje ve işin içerisinde yer almak beni mutlu ediyor. Gücümü aşmayacak işler olduktan sonra her türlü sorun ve sıkıntıda halkımın yanındayım” dedi.
Hiçbir zaman makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde Sungurlu halkının yanında olmaya gayret ettim ve etmeye de devam edeceğim diyen Başkan Abdulkadir Şahiner, gece-gündüz demeden, yorulmadan bıkmadan ilk gün ki aşkla elinden geldiği kadar var gücüyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Sungurlu’ya daima bir şeyler yapmanın telaşı ve kavgası içinde olduğunu söyleyen Başkan Şahiner, “Bu şehirde yaşayan her bir hemşehrimin hizmetlerimizden eşit şekilde yararlandırılması, bizlerin olmazsa olmazı oldu. Ayrım yapmaksızın hemşehrilerimizin gönüllerine dokunabilmek için gayret gösterdim. Sungurlu’ya değer katmaya, vatandaşlarımızın hak ettiği en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini ifade etti.

“BİZ YOLA ÇIKTIKLARIMIZI, YOLDA BULDUKLARIMIZA DEĞİŞMEYİZ!”

Sungurlu’yu “Mutlu İnsanlar Kenti’ yapmak için bir yola çıktıklarını söyleyen Başkan Şahiner, ‘Biz yola çıktıklarımızı, yolda bulduklarımıza değişmeyiz! Hiçbir zaman bu düsturda olmadık. Ama beraber yola çıktığımız bazı insanların zamanla sırtımızdan hançerlemeye kalktıklarına şahit olduk. Zamanla dostluklarının tamamen çıkar için olduğunu gördük” dedi.
‘Benimle ya dost olun, ya da düşman. Dost görünümlü yılan olmayın!’ diyen Başkan Şahiner, beraber yola çıktıkları gerçek dostlarının ise ilk gün ki gibi dimdik yanında olduğunu belirterek, onlara teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikHalil Kızılarslan Vefat Etti
Sonraki İçerikEkmek Tekrar 1.50 TL Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz