-0.6 C
Sungurlu
23/09/2023
Sungurlu HaberleriGündem“HALKIMIN DAİMA YANINDAYIM”

“HALKIMIN DAİMA YANINDAYIM”

- Google Reklamı -

Bu zaman kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımın yararına olacak kararlar vermeye devam edeceğim diyen Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Gece gündüz insanlarımızın yararına olacak her türlü proje ve işin içerisinde yer almak beni mutlu ediyor. Gücümü aşmayacak işler olduktan sonra her türlü sorun ve sıkıntıda halkımın yanındayım” dedi.
Hiçbir zaman makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde Sungurlu halkının yanında olmaya gayret ettim ve etmeye de devam edeceğim diyen Başkan Abdulkadir Şahiner, gece-gündüz demeden, yorulmadan bıkmadan ilk gün ki aşkla elinden geldiği kadar var gücüyle çalışmaya devam edeceğini söyledi.

Sungurlu’ya daima bir şeyler yapmanın telaşı ve kavgası içinde olduğunu söyleyen Başkan Şahiner, “Bu şehirde yaşayan her bir hemşehrimin hizmetlerimizden eşit şekilde yararlandırılması, bizlerin olmazsa olmazı oldu. Ayrım yapmaksızın hemşehrilerimizin gönüllerine dokunabilmek için gayret gösterdim. Sungurlu’ya değer katmaya, vatandaşlarımızın hak ettiği en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini ifade etti.

“BİZ YOLA ÇIKTIKLARIMIZI, YOLDA BULDUKLARIMIZA DEĞİŞMEYİZ!”

Sungurlu’yu “Mutlu İnsanlar Kenti’ yapmak için bir yola çıktıklarını söyleyen Başkan Şahiner, ‘Biz yola çıktıklarımızı, yolda bulduklarımıza değişmeyiz! Hiçbir zaman bu düsturda olmadık. Ama beraber yola çıktığımız bazı insanların zamanla sırtımızdan hançerlemeye kalktıklarına şahit olduk. Zamanla dostluklarının tamamen çıkar için olduğunu gördük” dedi.
‘Benimle ya dost olun, ya da düşman. Dost görünümlü yılan olmayın!’ diyen Başkan Şahiner, beraber yola çıktıkları gerçek dostlarının ise ilk gün ki gibi dimdik yanında olduğunu belirterek, onlara teşekkür etti.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1727
EUR
28,9981
GBP
33,2567
RUB
0,2822
CNY
3,7235
JPY
0,1833

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu