-0.6 C
Sungurlu
03/10/2023
Sungurlu HaberleriGündem“HALKA BOMBA YAĞDIRANLARI DA, ‘ NE İSTEDİNİZ DE VERMEDİK?’ DİYENLERİ DE UNUTMAYACAĞIZ”

“HALKA BOMBA YAĞDIRANLARI DA, ‘ NE İSTEDİNİZ DE VERMEDİK?’ DİYENLERİ DE UNUTMAYACAĞIZ”

- Google Reklamı -

15 Temmuz hainliğinin yıl dönümünde bir mesaj yayımlayan Şahiner, ‘Hain darbe girişiminin yıl dönümünde şehitlerimize Allah’tan rahmet gazilerimize sağlık ve şifalar diliyorum’ dedi.

Şer odaklarının Türk Milletini bölmesine izin vermeyeceklerini belirten Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ‘FETÖ’nün siyasi ayağı araştırılmalı ve gereği yapılmalıdır. Aksi taktirde iktidar partisinin darbe ve darbecilerle ilgili söylemleri samimiyetini tamamen kaybetmeye başlamıştır’ dedi.Dün FETÖ ile fotoğrafları olanlar bugün ya Bakan, ya Milletvekili ya da Genel Müdür yapıldı diyen Başkan Şahiner, “Gel de inan FETÖ ile mücadele ediyoruz laflarına” diye konuştu.

“SAMİMİ DEĞİLLER”

Darbe girişiminin üzerinden 6 yıl geçmiş olmasına rağmen FETÖ’nün siyasi ayağının, finans kaynaklarının ortaya çıkarılması için verilen tüm önergelerin reddedildiğini belirten Başkan Şahiner, “15 Temmuz’un siyasi sorumlularının ortaya çıkmasından kimler neden korkuyor? Bu millet sizlerin yıllarca yaptığınız hatalar yüzünden büyük sıkıntılar çekti.

- Advertisement -

FETÖ tehlikesini zamanında göremediniz ve büyüyüp palazlanmasına engel olamadınız.15 Temmuz’un siyasi ayağını 6 yıl boyunca araştırmayın üzerini kapatmaya çalışanlar, darbe karşıtı söylemlerinde samimi değildir. Bu zihniyet ne 15 Temmuz ruhunu anlar, ne de 15 Temmuz söylemlerinde samimidir” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5023
EUR
28,8237
GBP
33,1675
RUB
0,2775
CNY
3,8210
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu