HALK BANKASI SUNGURLU ŞUBESİ İLE TİCARET BORSASI ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Halkbankası Sungurlu Şubesi Müdürü Engin Eker arasında paraf kredi kartı tedarik zinciri finansmanı protokolü imzalandı.

sungurlu ticaret borsası sungurlu halkbank şubesi protokol detaylı bilgi
Sponsor

Türkiye Odalar ve Borsalar birliği ile Halk Bankası arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında Paraf Ticari Kredi Kartı Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı ile TOBB üyesi Oda ve Borsalara kayıtlı alıcı ve satıcı firmalar arasında tedarik zinciri kuruluyor ve özel fiyatlama ile vade avantajları sunuluyor.

Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz ve Halkbankası Sungurlu Şubesi Müdürü Engin Eker arasında paraf kredi kartı tedarik zinciri finansmanı protokolü imzalandı. Konuyla alakalı detaylı bilgi için Halk Bank Sungurlu Şubesini ziyaret edilmesi gerektiği belirtildi.

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER’DEN CHP’Lİ VEKİLE SERT TEPKİ
Sonraki İçerikBÖLGENİN TİCARET YOLU ‘SUNGURLU’
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz