Hakemin Gerdiği Maçta Kavga Çıktı

Sponsor

Sungurlu Belediyespor : 1 – Mimar Sinan Gençlikspor : 2
Çorum U-19 Play-off müsabakası, Sungurlu Belediyespor ile Çorum Mimar Sinan Gençlik Spor arasında oynanan karşılaşmada maçın son dakikasında oyuncu değişikliği esnasında hakemin Sungurlu Belediyespor’dan 2 oyuncuya kırmızı kart göstermesi ile maçta olaylar çıktı.
Sungurlu yeni çim sahada Sungurlu Belediyespor, Mimar Sinan Gençlik Spor’u ağırladı. Emrah Olcan, Ali Oğuzhan Dede ve Uğur Koçak’ın yönettiği karşılaşmada Mimar Sinan Gençlik Spor 22. Dakikada Fatih Emre Tokgöz’ ün golüyle 0-1 öne geçti. Bu dakikadan sonra ataklarını sıklaştıran Sungurlu Belediyespor 45. Dakikada İbrahim Aydemir’ in golü ile durumu 1-1’ e getirdi ve ilk yarı bu skorla sona erdi. Oldukça gergin geçen 2. Yarıda 65. Dakikada Fatih Serkan Temizcan penaltıdan durumu 1-2’e getirdi. Maçın son dakikasında oyuncu değişikliği esnasında hakemin Sungurlu Belediyespor’dan 2 oyuncuya kırmızı kart göstermesi ile olaylar çıktı.

Çıkan olaylar sonrası stadyuma çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Maçı erken bitirmek zorunda kalan hakemler maçı ile futbolcular polis eşliğinde sahadan ayrıldı.

Çıkan olaylar sonrası stadyuma çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Maçı erken bitirmek zorunda kalan hakemler maçı ile futbolcular polis eşliğinde sahadan ayrıldı. | Sungurlu Haber

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikContinental Sadece Türkçe Özür Diliyor
Sonraki İçerikFutbolcular Maç Öncesi Şehitliği Ziyaret Ettiler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz