HAFTA SONU 2 ODADA SEÇİM HEYECANI YAŞANACAK

Sponsor

Sungurlu’da faaliyet gösteren 2 esnaf odasının seçimleri hafta sonu Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak.

194 üyenin bulunduğu Terziler ve Berberler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulu 8 Ocak Cumartesi günü Özgürler Çarşı Düğün Salonu’nda saat 13.00’da gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 15 Ocak Cumartesi günü aynı saatte yapılacak. Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Mutlu Karslı ile Efsanem Erkek Kuaförü sahibi Fatih Deryahan başkanlık için yarışacak.

335 üyenin bulunduğu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odasının Olağan Genel Kurulu ise 9 Ocak Pazar günü saat 12.00’da Özal İdare Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek. Genel Kurul çoğunluğun sağlanamaması halinde 16 Ocak Pazar günü aynı saatte yapılacak. Genel Kurulda gerçekleşecek olan seçimlerde mevcut Başkan Osman Aşutoğlu ile Fatih Yalınkılıçlı başkanlık için yarışacak.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’YA ORTALAMA HIZ TESPİT SİSTEMİ KURULUYOR
Sonraki İçerikHAFİF TİCARİ ARAÇ TAKLA ATTI : 1 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz