Hacıalioğlu Çiğ Köfte Salonu Yapılan Dua ile Açıldı

Sponsor

Halıcılar arastasında bulunan iş yerinin açılışına Ak Parti İlçe Başkanı İlyas Özkan, MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin, İyi Parti İlçe Başkanı Fazlı Koçak, oda başkanları, sivil toplum örgütü başkanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Hüseyin Zöngür,“Çiğ köfte de Türkiye markası olan Hacıalioğlu çiğ köfte’nin değişmeyen lezzetini vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi. | Sungurlu Haber

Katılımcılar, Halıcılar arastasında bulunan Hacıalioğlu Çiğ Köfte Salonunun hayırlı olmasını dilerken, işletme sahibi Hüseyin Zöngür ise tüm katılımcılara teşekkür etti. İlçemizi yeni bir marka ile buluşturan genç girişimci Hüseyin Zöngür,“Çiğ köfte de Türkiye markası olan Hacıalioğlu çiğ köfte’nin değişmeyen lezzetini vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da trafik kazası; 8 yaralı
Sonraki İçerikŞahiner, “Şehit Yazıcıoğlu’nu rahmetle anıyoruz”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz