HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

Sponsor

Hac ibadetinin yerine getirecek hacı adayları, düzenlenen törenin ardından kutsal topraklara uğurlandı.

Sungurlu’da Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile kutsal topraklara giden Hac kafilesi, Ulu Cami’de düzenlenen törenle, dua ve gözyaşlarıyla kutsal topraklara uğurlandı.

Sungurlu Belediye Başkan vekili Tevfik Akyüz ve Belediye Başkan yardımcısı Mükremin Dağaşan, “İbadetlerin en güzelini yapıyorsunuz. Peygamberin misafiri olmaya gidiyorsunuz. Allah yolunuzu açık etsin” dedi.

Sponsor

Müftü İbrahim Köksal’ın yaptırdığı duanın ardından kutsal topraklara uğurlanan Hacı adayları, Kurban Bayramı sonrası Hac vazifelerini yerine getirip ailelerine kavuşacak.

Sponsor
Önceki İçerikZABITA EKİPLERİ MARKETLERİ DENETLEDİ
Sonraki İçerikSUNGURLU’DA SUÇ ÖRGÜTÜ ÜYELERİNE CEZA YAĞDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz