Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda Aile Eğitimi Semineri Başladı

Sungurlu Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda “İlgili Veliler Bilinçli Nesiller” adı altında aile eğitimi seminerleri yapılmaya başlandı.

Abone Ol

Yapılan açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çok yönlü olarak gelişimine katkıda bulunmak, onlarla sağlıklı ve etkili iletişim kurmak okullarımızın ve velilerimizin en temel hedeflerinden biridir. Bu hedefleri gerçekleştirmek, eğitimde farkındalık yaratmak, topluma yön veren, toplumu dönüştüren okul olma misyonunu gerçekleştirmek amacıyla Okul Aile Birliğimizin katkılarıyla okulumuzda “İlgili Veliler Bilinçli Nesiller” adı altında “Aile Eğitimi”seminerleri yapılmaya başlandı” dendi.

Okul kütüphanesinde gerçekleştirilen programa veliler yoğun ilgi gösterdi. Sabah kahvaltısı ile başlayan eğitim programı, ünlü pedagogların görüş ve önerilerini içeren video gösteriminin ardından eğitim programımıza uzman konuşmacı olarak katılan Diyetisyen Gamze Uğraç’ın “Sağlıklı ve Dengeli Beslenme” adına nelerin yapılması gerektiği konusunda yaptığı sunumla devam etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz