Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda Aile Eğitimi Semineri Başladı

Sponsor

Sungurlu Habib Güleser Öztaş İlkokulu’nda “İlgili Veliler Bilinçli Nesiller” adı altında aile eğitimi seminerleri yapılmaya başlandı.

Yapılan açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın çok yönlü olarak gelişimine katkıda bulunmak, onlarla sağlıklı ve etkili iletişim kurmak okullarımızın ve velilerimizin en temel hedeflerinden biridir. Bu hedefleri gerçekleştirmek, eğitimde farkındalık yaratmak, topluma yön veren, toplumu dönüştüren okul olma misyonunu gerçekleştirmek amacıyla Okul Aile Birliğimizin katkılarıyla okulumuzda “İlgili Veliler Bilinçli Nesiller” adı altında “Aile Eğitimi”seminerleri yapılmaya başlandı” dendi.

Okul kütüphanesinde gerçekleştirilen programa veliler yoğun ilgi gösterdi. Sabah kahvaltısı ile başlayan eğitim programı, ünlü pedagogların görüş ve önerilerini içeren video gösteriminin ardından eğitim programımıza uzman konuşmacı olarak katılan Diyetisyen Gamze Uğraç’ın “Sağlıklı ve Dengeli Beslenme” adına nelerin yapılması gerektiği konusunda yaptığı sunumla devam etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBorsa Ekibinden Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Sonraki İçerikTEOG Bu Sene Yapılacak Mı? Milli Eğitim Bakanında Açıklama
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz