-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemGüreşçilerden, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e Başarı Sözü

Güreşçilerden, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e Başarı Sözü

- Google Reklamı -

Bu yıl 657.cisi düzenlenecek olan “Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri” öncesi Sungurlu Belediyespor Güreşçileri,Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner’i ziyaret ederek, Sungurlu Belediyespor olarak sürdürülen başarıya yenisi ekleyeceklerinin sözünü verdiler. Sporcular, ”Değerli Başkanımız, siz verdiğiniz maddi ve manevi desteklerle güreş sporunu ve diğer branşları taçlandırdınız. Bizim de size sözümüzdür; Altın Kemer Sungurlu’ya gelecek Allah’ın izniyle. Verdiğimiz sözü tutmak için Sungurlu Belediyespor kulübü olarak Edirne’ye savaşmaya gidiyoruz. Alnımızın teri ile şampiyonluklar yaşayacağız inşallah.” diyerek teşekkür ettiler.

Bu yıl 657.cisi düzenlenecek olan “Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri” öncesi Sungurlu Belediyespor Güreşçileri,Belediye Başkanımız Abdülkadir Şahiner’i ziyaret ederek, Sungurlu Belediyespor olarak sürdürülen başarıya yenisi ekleyeceklerinin sözünü verdiler. | Sungurlu Haberleri
Şahiner;”Ata sporumuz olan güreşte aldığımız başarılarla göğsümüz her zaman kabardı. Bu yılda güreşçilerimizin başarılarla döneceğine yürekten inanıyorum. Kendilerine başarılar diliyorum.”diye konuştu.
657. Tarihi Edirne Kırkpınar Güreşleri’ne; Teşvik 2 boy Muharrem Kırçiçek, Teşvik 2 boy Batın Neşet Keskin, Teşvik 2 boy Caner Temiz, Ayak boy Enes Kalkan, Ayak boy Eren Kalkan, Ayak boy Serkan Aydın ve Deste boy Batuhan İmeci katılacağı belirtildi.
657.ci tarihi Edirne Kırkpınar Güreşleri 13 Temmuz Cuma, 14 Temmuz Cumartesi ve 15 Temmuz Pazar günleri D Max kanalından ve NTV kanalından saat 10:00 itibari ile canlı yayınlanacaktır.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu