Güreşçilerden, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e Başarı Sözü

Sponsor

Bu yıl 657.cisi düzenlenecek olan “Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri” öncesi Sungurlu Belediyespor Güreşçileri,Belediye Başkanı Abdülkadir Şahiner’i ziyaret ederek, Sungurlu Belediyespor olarak sürdürülen başarıya yenisi ekleyeceklerinin sözünü verdiler. Sporcular, ”Değerli Başkanımız, siz verdiğiniz maddi ve manevi desteklerle güreş sporunu ve diğer branşları taçlandırdınız. Bizim de size sözümüzdür; Altın Kemer Sungurlu’ya gelecek Allah’ın izniyle. Verdiğimiz sözü tutmak için Sungurlu Belediyespor kulübü olarak Edirne’ye savaşmaya gidiyoruz. Alnımızın teri ile şampiyonluklar yaşayacağız inşallah.” diyerek teşekkür ettiler.

Bu yıl 657.cisi düzenlenecek olan “Tarihi Edirne Kırkpınar Yağlı Güreşleri” öncesi Sungurlu Belediyespor Güreşçileri,Belediye Başkanımız Abdülkadir Şahiner’i ziyaret ederek, Sungurlu Belediyespor olarak sürdürülen başarıya yenisi ekleyeceklerinin sözünü verdiler. | Sungurlu Haber
Şahiner;”Ata sporumuz olan güreşte aldığımız başarılarla göğsümüz her zaman kabardı. Bu yılda güreşçilerimizin başarılarla döneceğine yürekten inanıyorum. Kendilerine başarılar diliyorum.”diye konuştu.
657. Tarihi Edirne Kırkpınar Güreşleri’ne; Teşvik 2 boy Muharrem Kırçiçek, Teşvik 2 boy Batın Neşet Keskin, Teşvik 2 boy Caner Temiz, Ayak boy Enes Kalkan, Ayak boy Eren Kalkan, Ayak boy Serkan Aydın ve Deste boy Batuhan İmeci katılacağı belirtildi.
657.ci tarihi Edirne Kırkpınar Güreşleri 13 Temmuz Cuma, 14 Temmuz Cumartesi ve 15 Temmuz Pazar günleri D Max kanalından ve NTV kanalından saat 10:00 itibari ile canlı yayınlanacaktır.

Sponsor
Önceki İçerikHaydi Sungurlu! Şampiyonlar Desteklerinizi Bekliyor!
Sonraki İçerikBakkallar Odasından Korkmaz ve Çiftçiye Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz