GÜNGÖR, KAYMAKAM GÖRMÜŞ’Ü ZİYARET ETTİ

Sponsor

Sungurlu’da yaptığı sosyal faaliyetlerle tanınan Berber Hüsnü Güngör, Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş’ü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Sungurlu Organize Sanayi ile ilgili görüş alış verişinde bulunan Güngör, ziyaret anısına Kırım Tatar Türkleri tarihini anlatan, TRT Film Kurgu ve Turizm Bakanlığı emeklisi Abidin Özkan ve Ümit Özkan tarafından hazırlanan Kırım Tatar Türkleri Bin Rus Zulmü ve göç yıllarını anlatan ‘Kırım’dan Çıktık Yola’ soy kitabını Kaymakam Görmüş e takdim etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Fatih Görmüş, Berber Hüsnü Güngör’e teşekkür etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAsgari Ücretle İlgili İlk İpucu: Vatandaşımızı Enflasyona Ezdirmeyeceğiz
Sonraki İçerikSUNGURLU ADLİYESİNDE 200 FİDAN DAĞITILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz