Gül’den Sungurlu’ya Çıkarma

Sponsor

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, hafta sonu Sungurlu AK Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti.
Başkan Gül’ün Sungurlu ziyaretinde AK Parti Sungurlu İlçe Başkan Vekili Mevlüt Göyhan’la birlikte ilçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu. Ziyarette konuşma yapan AK Parti Sungurlu İlçe Başkan Vekili Mevlüt Göyhan Belediye Başkanı Zeki Gül’ün Sungurlu ilçesine yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Mevlüt Göyhan, Gül’e başarı dileklerinde bulundu.
Sungurlu ilçe teşkilatı ziyaretinde konuşma yapan Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Partinin iktidara gelmesi ile birlikte ülkede birçok alanda gözler görülür bir değişim olduğunu belirtti. Başkan Gül, “Hafta sonu Aydın ilinde yapılan AK Parti İl Kongresine katıldım. İl kongresinde Sayın Cumhurbaşkanımız ile de birebir görüşme fırsatı buldum. Kendisinin sizlere de selamlarını getirdim” dedi.
Konuşmasında teşkilatın önemine de vurgu yapan Gül, “Her zaman söylediğim gibi öncelik her zaman teşkilattır. Teşkilata vefa reisimize vefadır. Onun bize verdiği görevleri yerine getirmek demektir. Ne kadar plan yaparsak yapalım, ne kadar program geliştirirsek geliştirelim Allah’ın takdirinin önüne geçemezsiniz. Dava şuuru ile hareket etmek çok önemlidir. Biz bir olalım, iri olalım, diri olalım, beraber olalım hep birlikte Türkiye olalım. Önceki yıllarda hatırlarsınız devlet başkanlarımız diğer ülke başkanlarının karşısında el pençe divan dururlardı. Ama şimdi bu değişti. Eskiden 70 sente muhtaç bir ülke vardı. Ama şimdi güçlü bir ülke var. Dirayetli bir ülke var. Bu güç de fert fert destek vermekle olur. Hafta sonunu bizlere ayıran tüm partili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretin ardından partililerle Sungurlu esnafını ziyaret eden Başkan Gül, esnafa hayırlı ve bol bereketli işler diledi.

Sponsor
Önceki İçerik Çorum Şeker Fabrikası 528 Milyona Satıldı
Sonraki İçerikŞAHİN; “HAİN FETÖ YAŞIYOR, KRİPTO DAMAR MÜCADELEYİ SULANDIRIYOR”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz