GSM Operatörleri 1 GB Hediye İnternet Dağıtıyor

Kısa süre önce herkesi sevindirecek bir haberi yayınlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, GSM operatörleri tarafından tüm abonelere 1 GB hediye internet dağıtılacağını belirtti.

Sponsor

Kısa süre önce herkesi sevindirecek bir haberi yayınlayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, GSM operatörleri tarafından tüm abonelere 1 GB hediye internet dağıtılacağını belirtti. 1 GB internet ne kadar az da olsa geçirdiğimiz karantina günlerinde interneti sık sık kullananlar için biraz da olsa iyi olacaktır.

İnternete olan ihtiyaç gün geçtikçe artıyor!

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Coronavirus nedeniyle internet kullanımının bir hayli artması ve ramazan ayının da teşrif etmesi sebebiyle tüm cep telefonu abonelerine GSM operatörleri tarafından 1 GB hediye internet dağıtılacağını açıkladı.

Ayrıca sağlık çalışanlarına da 3 ay süreyle 15 GB’lık hediye internet verileceği de açıklandı. Şu günlerde sağlık çalışanlarının moralleri olabildiğince yüksek tutulmalı.

Sponsor

Alınan bu karar Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun, GSM operatörlerinin genel müdürleriyle yaptığı video konferans sonrasında gerçekleşti. Ayrıca 780 bini aşkın sağlık çalışanına iki ay süreyle aylık 5 GB internet ve 500 dakika sesli görüşme hizmetini ücretsiz olarak vermeye başladıklarını belirtti.

Bunun yanında 45 bini aşkın Aile Hekimi ve Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarına ise ek olarak iki ay süreyle 10 bin dakika sesli görüşme hizmetinin de ücretsiz olarak verileceği belirtildi.

Sponsor
Önceki İçerikiOS Cihazlar “Metin Bombası” ile Çöktü!
Sonraki İçerikKAVŞAKTA 2 OTOMOBİL ÇARPIŞTI : 3 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz