Gönüllerince Eğlendiler

Sponsor

Özel Mavi Ocak Bakım Merkezi tarafından bünyesinde barınan yaşlılar için moral gecesi düzenlendi. Özel Mavi Ocak Bakım Merkezi sahibi Mustafa Mavi tarafından düzenlenen ve sunucu Selahattin Ambarkütük tarafından organize edilen gecede yerel sanatçılar sahne aldı.

Sanatçı Gülsüm Kahraman’ın şarkılarıyla oyunlar oynayan ve halaylar çeken bakıma muhtaç vatandaşlar unutulmaz bir gece yaşadı. Bakım Merkezi tarafından geceye katılan vatandaşlarla çeşitli ikramlar sunuldu.
Gece geç saatlere kadar devam etti.

Sponsor
Önceki İçerikEğer, “Maç Oynadıkça Daha İyi Olacağımıza İnanıyorum”
Sonraki İçerikTarım Bakanlığı’ndan Çiftçiye Müjde!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz