GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Sponsor

Mavi Ocak Özel Bakım Merkezi’nde 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle kutlama programı düzenlendi.

Sungurlu Televizyonu moderatörlerinden Selahattin Ambarkütük’ün organize ettiği ve sponsorluğunu Sungurlulu Sanayici Yavuz Aydın ve Sigortacı Ahmet Yüksel Bellek’in yaptığı geceye, Türk Halk Müziği Sanatçısı Gülsüm Kahraman sesi ve sazı ile geceye renk kattı.

Programda, hem Mavi Ocak özel bakım merkezi personelleri hem de Engelliler gönüllerince eğlendiler. Program sonunda geceye kattı sağlayanlara plaket takdim edilirken, Sungurlu Televizyonu’da geceye özel ilgi göstererek çekimler yaptı.Program oyun havası ve halaylarla sona erdi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikİHSAN SEPETCİ ASALETEN ATANDI
Sonraki İçerikSUNGURLU’NUN EFELERİNDEN SÖKE SÖKE GALİBİYET
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz