Gönüllere Dokunuyorlar

Sponsor

İYİ Partili kadınlar her hafta ev ziyareti yaparak gönüllere dokunuyor.

Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in eşi Vildan Şahiner ve Başkan Yardımcılarının eşleri, Önay Sezen, Birgül Yılmaz, Medine Dağaşan ve İYİ partili kadınlar yaklaşık iki aydır yürüttükleri proje ile Sungurlulu hemşehrilerimizin evlerine misafir oluyor.
Her hafta Çarşamba günleri gerçekleştirilen ziyaretlerde İYİ Partili kadınlar; ev sahipleriyle sohbet ederek, sorunlarını ve taleplerini dinliyorlar.

İYİ Partili kadınlar her hafta ev ziyareti yaparak gönüllere dokunuyor. Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in eşi Vildan Şahiner ve Başkan Yardımcılarının eşleri, Önay Sezen, Birgül Yılmaz, Medine Dağaşan ve İYİ partili kadınlar yaklaşık iki aydır yürüttükleri proje ile Sungurlulu hemşehrilerimizin evlerine misafir oluyor. | Sungurlu Haber

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Sakine Sarıyüce ”Sayın başkanımızın talimatlarıyla ev ziyaretlerine başladık. İYİ Parti Kadın Kolları olarak hanımlarla birlikte her hafta Çarşamba günleri iki ailemizin evine konuk oluyoruz. Yakinen ilgilenip, sorunlarını ve isteklerini dinliyoruz. Gönüllere dokunmak istedik ve böyle bir uygulama başlattık. Sadece seçim zamanı değil her zaman hemşehrilerimizin yanında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikWikipedia Açılıyor
Sonraki İçerikInstagram, Direkt Mesaj Özelliğini İnternet Sitesine Getiriyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz