Genel Müdürden Sungurlu Ziyareti

Sponsor

İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i makamında ziyaret eden Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Menzir Gül, beraberindekiler ile birlikte 2018 – 2019 Eğitim öğretim yılı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda Okul ve Kurum Müdürleri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, açılış konuşmasında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Menzir Gül ‘e ilçemize teşriflerinden dolayı şükranlarını ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BüYük konuşmasında, “Varoluş sebebimiz öğrencilerimiz, onların geleceğe daha iyi hazırlanması noktasında öğretmenlerimiz çok önemli , öğretmenlerimiz mutlu olmaları önem arz ediyor. Bunları sağlayacak olanlarda sizlersiniz. Sizler bu heyecanı be sevgiyi okula yaydıktan sonra bu iklim değişikliğini ülkemizin dört bir köşesine yaymış olacağız” dedi.

İlçe Kaymakamı Mitat Gözen ise konuşmasında, öğretmenlerin sürekli kendilerinin yenilemesinin önemini aktardı. Yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Menzir Gül, “sizlerin fikirleri önerileri bizim için önemli. Sayın Bakanımız bu konulara önem veriyor” dedi. Toplantı okul ve kurum müdürlerinin istek ve önerileri ile sona erdi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik Borsa, İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Yardım Yapacak
Sonraki İçerikBeylice Köyü’nde Sondaj Çalışması Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz