-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023
Sungurlu HaberleriEğitimGenel Müdürden Sungurlu Ziyareti

Genel Müdürden Sungurlu Ziyareti

- Google Reklamı -

İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i makamında ziyaret eden Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Menzir Gül, beraberindekiler ile birlikte 2018 – 2019 Eğitim öğretim yılı çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonunda Okul ve Kurum Müdürleri ile bilgilendirme toplantısı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, açılış konuşmasında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Menzir Gül ‘e ilçemize teşriflerinden dolayı şükranlarını ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BüYük konuşmasında, “Varoluş sebebimiz öğrencilerimiz, onların geleceğe daha iyi hazırlanması noktasında öğretmenlerimiz çok önemli , öğretmenlerimiz mutlu olmaları önem arz ediyor. Bunları sağlayacak olanlarda sizlersiniz. Sizler bu heyecanı be sevgiyi okula yaydıktan sonra bu iklim değişikliğini ülkemizin dört bir köşesine yaymış olacağız” dedi.

İlçe Kaymakamı Mitat Gözen ise konuşmasında, öğretmenlerin sürekli kendilerinin yenilemesinin önemini aktardı. Yeni eğitim öğretim yılında başarılar diledi. Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Mehmet Menzir Gül, “sizlerin fikirleri önerileri bizim için önemli. Sayın Bakanımız bu konulara önem veriyor” dedi. Toplantı okul ve kurum müdürlerinin istek ve önerileri ile sona erdi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,5394
EUR
28,8193
GBP
33,2541
RUB
0,2727
CNY
3,8263
JPY
0,1847

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu