-0.6 C
Sungurlu
15/03/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetGenel Merkeze Çıkarma Yaptılar

Genel Merkeze Çıkarma Yaptılar

- Google Reklamı -

Milliyetçi Hareket Partisi Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin, beraberinde ilçe yönetim kurulu üyeleri ve ilçe kadın kolları ile birlikte Genel Merkeze hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İlçe Başkanı Şahin ve beraberindeki heyet Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye, Genel Başkan Yardımcıları Edip Semih Yalçın, Fethi Yıldız, Celal Adan, Emin Haluk Ayhan, Mustafa Kalaycı, Mevlüt Karakaya, Kamil Aydın, İzzet Ulvi Yönter, Sadir Durmaz, Deniz Depboylu, Yaşar Yıldırım, Sefer Aycan, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcıları Mustafa Hidayet Vahapoğlu, Fatih Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyaretin de bulundular.
MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin yaptığı açıklamada, “Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka Kurultayımızla tekrardan seçilen kıymetli genel başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye ve görev alan birbirinden kıymetli genel başkan yardımcılarımıza gerçekleştirmiş olduğumuz ziyaretimiz de muhterem genel başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli Sungurlulu hemşehrilerimize çokça selamlarını ilettiler” dedi.
Şahin açıklamasına şu şekilde devam etti; “MHP, Başbuğdan bugüne kadar her dönem de, her zaman iç ve dış mihrakların hedefi olmuştur. Başbuğsuz MHP Devlet Bahçeli’siz MHP istemekle yetinmeyenler MHP’siz meclis, MHP‘siz hükümet, MHP’siz muhalefet istediler. Hatta daha ileri giderek MHP’siz milliyetçi istediler. Ama bizler kıymetli genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin derdine vatan sevdasına memleket katan yüreği ile her zorluğu göğüsleyerek zorlu süreçlerden bugüne kadar geldik .
“Milli duruş, Şühedaya vefa, Millete beka” kurultayımızla, iç ve dış mihrakların harici ve dahililerin başbuğumuzun makam için yaşıyorsanız hepiniz ölün dediği türden ihanet paratonerlerinin hesabı dürülmüş, saygıdeğer genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ile Türk milliyetçilerinin yıkılmaz kalesi Türklüğün sönmeyen ışığı Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletine bir kez daha yol başcı olmuştur diyen Şahin,”Kurultayımız tekrardan Türk milletine ve camiamıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!