Genel Güvenlik ve Asayiş Uygulaması Yapıldı

Sponsor

Sungurlu’da genel güvenlik ve asayiş uygulaması yapıldı.

Sungurlu İlçe Emniyet Müdürlüğünce alkol ve asayiş uygulaması yapıldı.Vatandaşın huzur ve güvenini sağlamak amacıyla başlatılan asayiş uygulamasına çok sayıda polis ve bekçi katıldı.

Sungurlu’da yapılan alkol ve asayiş uygulamasında şüpheli kişilere yönelik genel bilgi tarama (GBT) kontrolleri yapılan denetimlerde aranan şahıslar, suç unsuru taşıyan şüpheliler üzerinde duruldu. İlçe Özel İdare binası önünde uygulamaya başlayan ekipler, şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde arama, kimlik kontrolü ve plaka sorgulamaları yaptı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMotorlu Taşıtlar Vergisi 'nde Yeni Ödeme Yöntemleri
Sonraki İçerikHasretimize Kavuştuk Çok Şükür ( Foto Galeri )
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz