Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Çorum’a Geliyor

Sponsor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sungurlu İlçe Başkanı Ali Erayhan, Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın Çorum’a geleceğini söyledi.
CHP Malatya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın Çarşamba günü saat 15:00’de Çorum Şeker Fabrikası önünde açıklama yapacağını kaydeden Erayhan, “Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba ve Milletvekillerimiz, Çarşamba günü saat 15:00’de Şeker Fabrikası önünde, Şeker Fabrikalarının özelleştirilmesi konusunda bir açıklama yapacaktır. Sungurlu İlçe Başkanlığı olarak bizde orada olacağız” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikFinale Adım Adım
Sonraki İçerikJandarma`nın Kıyafet Yönetmeliği Değişiyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz