Gençlik Merkezinden Sosyal Sorumluluk Projesi

Sponsor

Gençlik Merkezi gençlerin sosyal gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Gençlik Merkezi gençlerin sosyal gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  | Sungurlu Haber
Gençlik Merkezinden yapılan açıklamada; “Sungurlu Gençlik Merkezi ve Gençlik Kulübü olarak gençlerimizin kişisel, kültürel ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak, birbirlerini tanımalarını, kaynaşmalarını sağlamak ve sanatsal aktivitelere yönlendirmek ve bu alanda bilinçlendirmek amacıyla Devlet Tiyatrolarının sahnelediği ve Çorum Devlet Tiyatrosunda 24.03.2018 tarihinde gösterime giren “İntiharın Genel Provası” adlı Tiyatro gösterime Gençlerimizle birlikte katıldık” dediler.

Gençlik Merkezi gençlerin sosyal gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.  | Sungurlu Haber
Tiyatro gösteriminin akabinde Gençlerimizle birlikte Çorum’un tarihi ve Kültürel değerlerini tanımak ve anlamak amacıyla Çorum müzesi ziyaret edildi. Geziye katılan Gençler sanatsal ve kültürel anlamda dolu dolu, eğlenceli ve kendilerine artılar katacak bir şekilde gün geçirdiler. Sungurlu Gençlik Merkezi müdürü Mahmut Esat Buğdaylı,”Gençlik Merkezi olarak İlçemiz Gençlerinin sık sık bu tür faaliyetlerle gelişimlerine katkıda bulunmaya devam edeceğiz diyerek emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” diye açıklamada bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikLastiği Patlayan Otomobil Takla Attı : 5 Yaralı
Sonraki İçerikŞahiner, “Çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz