Gençlik Merkezinden Kütüphane Ziyareti

Sponsor

Kütüphaneler Haftası olması münasebetiyle Gençlik Merkezi Sungurlu Halk Kütüphanesini ziyaret etti. Her kütüphane bir cezaevi kapatır düşüncesiyle Gençlik Merkezi personeli gençlerle birlikte Sungurlu Halk Kütüphanesini ziyaret edip, kütüphaneyi ve Kitapları yakından tanıma fırsatı bularak yetkililerden iş ve işleyiş hakkında ve kütüphane hakkında bilgi sahibi oldular.

Kütüphaneler Haftası olması münasebetiyle Gençlik Merkezi Sungurlu Halk Kütüphanesini ziyaret etti. | Sungurlu Haber
Gençlik Merkezinin ve Gençlerin bu ziyaretinden memnuniyetini dile getiren Halk Kütüphanesi yetkilileri Gençlerimizi çeşitli hediyeler ile ağırlayarak bu organizasyonda emeği geçenlere ve Gençlik Merkezi çalışanlarına teşekkürlerini ilettiler. Kütüphanelerin ve okumanın hayatımızda ki yerinin önemine değinen Gençlik Merkezi Müdürü M.Esat Buğdaylı, gençlerimize ve Kütüphane yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Sponsor
Önceki İçerikPedallar, Barış İçin Döndü
Sonraki İçerikŞAMPİYONLAR KUPALARINA KAVUŞTU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz